Світанок у сідлі. Адреналіном насичене повітря. Йдемо щільною групою: рівно, потужно. Сповнених бажання бігти коней неможливо втримати, але попереду дистанція понад 80км, тож варто берегти їхні сили.

Ліс, ще видихає тепло літа, а листочки вже займаються жовтавими вогниками. Вилітаємо на поле і тверда глина ґрунтової дороги транслює навкруги перестук двадцяти копит. Трава вкрита білою хрусткою скоринкою. На крупах спітнілих коней чітко проступає іній…

Фініш. Десятки усміхнених облич, аплодисменти, захоплені погляди. Казкове село Бобриця святкує, розважається і надихається! На площі стоять ярмаркові ятки, фуд-корт спокушає апетитними запахами, на сцені співають юні талановиті зірки, а ведучий оголошує переможців. Дітки катаються на кониках і електромобілях, величезна кількість майстеркласів: малювання, ліплення горнят тощо. Поважні гості відпочивають у спеціально облаштованій VIP-зоні.

30 вересня 2018 року в Бобриці відбулась прем’єра нового формату змагань з дистанційних кінних пробігів, яка отримала назву Кінний Фест. Це подія, створена для того, щоб показати глядачам цей фантастичний вид спорту, зацікавити й залучити нових людей до здорового дозвілля у партнерстві з кіньми.

Команда нашого клубу зібрала три золотих кубки на цих змаганнях. Маша Макаревич на Евересті та Оля Данилюк на Майбасі не залишили шансів суперникам!

А ще в нас була найкраща команда підтримки, яка водила, поливала, масажувала та годувала наших коней. Алєся Немудра та Настя Алатарцева – помічниці, які доклали зусиль до нашої загальної перемоги.

Я щиро захоплююсь геніальною стратегією розвитку спорту, розробленою і втіленою Президентом ФКСК та PEL Андрей Белый (Andriy Bilyy). Завдяки інтеграції розважальної частини у професійну, з’явилась нова перспективна концепція, яка одразу дала результат: змагання стали наймасовішими, наймасштабнішими за роки існування пробігів в Україні. 34 пари перетнули лінію фінішу!

Як же я люблю Бобрицю! Це особливе місце, де мешкають унікальні люди, орієнтовані на спорт і розвиток. Наші змагання стали можливими завдяки активній співпраці Федерації кінного спорту Київщини та Бобрицького фонду «Розвиток та Благоустрій». Ідея стартувати з центру села належала голові фонду Роман Иваненко (Roman Ivanenko), а сільський очільник Олександр Король особисто долучився до організації свята.

Я хочу подякувати всім, хто залишився за кулісами, але чия робота була надзвичайно важливою: Polina Astapova і вся чудова команда ФКСК, ви – не лише профі, але й справжні ентузіасти! Олена Палій (Olena Paliy), бджілко ти наша, я знаю скільки зусиль ти доклала, аби все пройшло як по нотах! Владимир Будкевич і хлопці з КП Бобриця – без вас ми б ніяк не впорались!

Другий етап Кубку Федерації кінного спорту Київщини, безперечно, став найяскравішою подією в українських кінних пробігах! Далі буде!