Кінний клуб Arion Endurance є ОСГ сім’ї Гордієнків, що здійснює діяльність у сфері сільського зеленого туризму згідно Закону України від 15.05.2003 № 742-IV http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/742-15 Клуб створено з метою об’єднання і спілкування власників коней, навчання верхової їзди, організації змагань з кінного туризму і пробігів та пропагування здорового способу життя.

Для комфортного перебування на території клубу та уникнення непорозумінь, існують такі правила:

1. Дотримуйтесь техніки безпеки на стайні та під час роботи з кіньми і вимагайте це від гостей, яких ви приводите до  клубу. Клуб не несе відповідальності за травмування осіб, які перебувають на його території.

2. Ми шануємо і поважаємо кожного коневласника, тому всім надаємо рівні умови.  

2.1. Ви можете зберігати в клубі лише ту кількість речей, яка вміщується у відведений вам простір.

Амунічник. На одного коня:

* одна шафка для особистих речей, дрібної амуніції, робочого одягу та взуття, чистих вальтрапів, чистої попони тощо. Все, що не влізло – зберігаємо вдома.

* один кронштейн для сідла, на який ви також можете повісити робочий вальтрап і ногавки

* місце на підлозі для невеликої скриньки зі щітками

* один гачок для застебнутої вуздечки і охайно змотаної корди.

* два місця на тримачі для хлистів / бичів

!!! Цукор чи інші ласощі для коней зберігаємо лише у герметичних ємностях у шафі чи скриньці.

!!! Адміністрація не несе відповідальності за особисті речі членів клубу.

2.2. Категорично забороняється користуватись чужою амуніцією без дозволу власника.

2.3. Правилами клубу забороняється самовільно займати вільні кронштейни (пп 2.5), проте ви можете орендувати додатковий простір за окрему плату.

2.4. Чистий одяг ви можете повісити у шафу в роздягальні на час тренування, але обов’язково його забирайте перед виїздом з клубу. Інакше – пп 2.5.

2.5. Речі, які лежали не на своїх місцях, ви знайдете у спеціальному ящику, оскільки ми дуже хочемо, щоб у нашому клубі було чисто й охайно. Просимо поважати один одного і дотримуватись порядку.

3. Місця для догляду та тренування.

3.1. Чистка коней проводиться на розв’язках чи у денниках. Мити коня можна на спеціальній мийці або на розв’язках. Щоб уникнути травм, прив’язувати коня можна лише за спеціальні кільця або мотузку, що порветься у випадку падіння чи паніки тварини.

3.2. Будь ласка, відразу прибирайте випорожнення свого коня з місць для догляду, проходу стайні, доріжок. Сечу змивайте або засипайте піском.

3.3. Кордова робота проводиться у «бочці». Якщо «бочка» зайнята, ви можете працювати на плацу, але забороняється витоптувати коло. Рухайтесь з конем по усій території плацу: для цього треба робити один крок і зміщуватись в бік на кожному колі, від однієї стінки до іншої, рівномірно .

3.4. Ви можете користуватись перешкодами на плацу і розставляти їх на свій розсуд, але, будь ласка, повертайте їх на місце після тренування.

3.5. Категорично забороняється палити цигарки під час роботи в лісі!  

4. Якщо ви бажаєте, щоб вашого коня працював ваш особистий берейтор, або інша людина, яка не є членом клубу, це потрібно узгодити з адміністрацією.

5. Клуб є приватною сімейною власністю. Ви можете приводити у клуб своїх друзів за попередньою домовленістю з адміністрацією і вони мають дотримуватись усіх правил клубу.

5.1. Гостям забороняється заходити до коней, годувати їх без дозволу конюха чи власника.

6. Пошкоджене майно.

6.1. Клуб не несе відповідальності за пошкоджені конем попони, недоуздки і відра. Виховання коня – обов’язок власника, або його берейтора.

6.2. Власник зобов’язаний відшкодовувати клубу майно, пошкоджене його конем (денники, левади тощо), оскільки проблеми з поведінкою – результат непрофесійної або недостатньої роботи з конем.

7. У випадку травмування коня, симптомів кольок чи інших захворювань, адміністрація негайно повідомляє про це власника. У разі неможливості зв’язку з власником, адміністрація викликає ветеринара і власник оплачує його послуги.

9. Догляд за кіньми (годівля, напування, вигул в леваді) відбувається за певним графіком, який є однаковим для всіх.

10. Робочий процес.

10.1. Членам клубу та їхнім гостям забороняється відволікати персонал від виконання прямих службових обов’язків, оскільки це може негативно вплинути на якість догляду за кіньми інших власників.

10.2. Усі побажання чи зауваження щодо догляду за кіньми тощо  – вирішуються лише з адміністрацією клубу (Леся Гордієнко, Максим Гордієнко).

10.3 Забороняється домовлятись про додаткові послуги з персоналом без відому адміністрації.

11. Обов’язки конюха щодо коней приватних власників:

  • Годувати та напувати коней за графіком
  • Мити відра для води та їжі
  • Роздавати домішки та вітаміни під час годівлі (за бажанням власника)
  • Відбивати денники та левади за графіком
  • Виводити коней в левади та заводити в денники за графіком
  • Одягати/знімати/сушити попони, залежно від погоди
  • У разі травми коня, або поведінки, характерної для кольок – негайно повідомити адміністрацію клубу.

!!! Послуги коновода не входять в обов’язки конюха, але у нас є така опція за додаткову оплату.

!!! Ветеринарні процедури (натерти/забинтувати/вколоти/поміряти температуру тощо) – не входять у обов’язки конюха і також оплачуються додатково.

Розпорядок роботи  конюха (зимовий час):

7.00 –  годівля коней (концентрати). Обов’язково напоїти перед годівлею!

7.30 – 8.00  – Вивід коней в левади. Налити свіжу воду!!!

8.00 – 9.00 – у конюха сніданок. Постояльцям турбувати його заборонено.

9.00 – 10.00 – відбивка денників, прибирання території навколо стайні. Вода виливається на клумбу, відра миються і залишаються сухими. Підмітаються доріжки. Контроль об 11.00.

10.00 – Контроль води в левадах, роздача сіна та люцерки. Сіно роздається з розрахунку, щоб проїли до 14.00, або накладається у рептухи. Все, що розсипалось, відразу підмітається. Мотузки з тюків забираються.

13.00 – Годівля (концентрати)

13.10 – Напування у левадах.

13.30 – 15.00 – у конюха відпочинок. Постояльцям турбувати його заборонено.

15.00 – 16.00   – відбивка левад. Щодня! Контроль о 16.00.

16.00 – Заливається вода у відра. Роздається порція сіна та люцерки. на ніч з розрахунку, щоб вистачило до 5 ранку. Коні заводяться у денники.

18.00 – 19.00 – у конюха вечеря. Постояльцям турбувати його заборонено.

19.00 – годівля (концентрати). Контроль води!!!

23.00 – контрольний обхід.

Після 21.00 – на території знаходиться лише конюх, або хазяї ОСГ.

Реклама