19 вересня 2020 року ми провели Мастер-Трейл «Козацький Рейд» дистанція 50км, кільцевий маршрут зі стартом і фінішем в клубі Arion Endurance (Бобриця), через Високий Берег, Дзвінківський заказник, Малютянку і Йосипівський став.

Цей трейл для тих, хто любить подорожувати верхи і хоче випробувати себе й свого копитного партнера. на учасників чекала неймовірна пригода з гарантованою винагородою, адже кожен учасник, який вдало фінішував, отримав пам’ятний приз, табличку з символікою події!

На старт вийшло 26 учасників у складі 4х команд: “Восход”, “Ідилія, “Вітерець” та дві команди від нашого клубу: Onistrat team та Arion Endurance.

Дуже круто, що в трейлі брали участь діти разом з батьками. Дистанцію 50км проїхали: Михайлик Оністрат (9років) на Хейлі, Катя Гордієнко (11 років) на райд-поні Акварелі, Марія Гребеник (13 років) на Ілісі, а також Ліза Гастинщикова на своєму шетлендському поні Поньчику.

Після фінішу та ветеринарної інспекції учанкиків пригастили справжнім козацьким кулішем та вручили пам’ятні таблички.
Трейлрайдинг показав себе як перспективний формат, який має всі шанст стати популярнішим за більшість видів хоббі-сектору кінного спорту та туризму.

Хочемо нагадати Правила, за якими відбувався КІННИЙ ЗАЛІК.
1. Дистанція 50км
2. На дистанцію відводиться не більше 10 годин
3. Обмеження мінімальної та максимальної швидкості немає.
4. Час фінішу рахується за входом до ветеринарного контролю.
5. На проміжному КП кожен учасник зобов’язаний представити коня на ветеринарний огляд на вимогу ветеринара.
6. Якщо протягом 20 хвилин пульс не відновлюється до 64 ударів на хвилину, ветеринар має право призначити штрафний відпочинок до повної нормалізації стану коня.
7. Ветеринар має право дискваліфікувати пару за шкутильгання, порушення метаболізму коня чи інші стани, які загрожують його здоров’ю, на проміжному ветеринарному контролі чи після фінішу.
8. Дистанцію можна їхати верхи, або йти з конем в поводу пішки на будь-якому відрізку.
9. Допускається будь-яке спорядження, що підходить коневі, окрім засобів, що блокують вільний рух шиї коня (по аналогії з правилами ДКП)
10. Вершник обов’язково має бути в шоломі.
11. На вершникові й коневі обов’язково мають бути світловідбиваючі елементи.
12. Вік коня – від 5 років і старше
13. Метою Майстер-Трейлу є подолання дистанції зі швидкістю, зручною і комфортною для коня. Тому кожен вершник, який вдало пройшов фінальний ветеринарний контроль та вклався в час – вважається переможцем дистанції і отримує пам’ятний приз. Проте, час проходження дистанції фіксується і вважається особистим досягненням пари.
14. Траса не розмічена. Учасникам видається електронна мапа маршруту з прив’язкою до геолокації та КП.УВАГА: Всі, хто успішно подолав дистанцію, отримують СЕРТИФІКАТ проходження трейлу та пам’ятну нагороду. Кінь також отримує диплом, як документ від ВФТКТ, що підтверджує проходження дистанції з певною швидкістю.Більш детально про правила – згодом у Положенні.

Фотограф Іван Гордієнко. inst @littejalaine