Минулих вихідних відбулась найвизначніша подія у світі кінно-спортивного туризму: фестиваль EquirandUA. Збір відбувся у селі Плесецьке. Три команди зустрілися за святковим бограчем на березі казкового озера.

Еквіранд – це щорічний захід Всеукраїнської Федерації кінно-спортивного туризму, який відбувається в середині серпня. Мета – прокласти свій унікальний маршрут до місця Збору та проїхати по ньому верхи чи на бричці. Вело-залік також враховується!)) Виграє учасник чи команда, що подолала найбільшу відстань. Швидкість та темп руху не враховується. Лише фактично пройдена дистанція за даними навігатора.

Команда Arion Endurance проїхала 33км до фестивалю та 31км у зворотньому шляху, підтримуючи середню швидкість 9,5 км/г і заняла друге місце у загальному заліку. У складі команди їхали наші учні: Марія Куркіна на Евересті, Катя Гордієнко на Акварелі та штурман Марія Гребенік на Болівії. За безпеку відповідали тренер Леся Гордієнко та арабський чистокровний Логан. До речі, у Логана це була перша така складна дистанція і взагалі “бойове хрещення”, яке пройшло ідеально!

Найбільшу дистанцію подолала команда Ранчо Ідилія: 98км до Плесецького та стільки ж назад, тобто сумарно майже 200км верхи за 4 дні! Це наші чемпіони, які вже четвертий рік поспіль виграють золото на Фестивалі! Це Анна Гастинщикова на Юконі, Алла Каниліна на Тамірі, Елла Назаренко на Самурії, Софія Шипова на Харбіні та наймолодша учасниця – Ліза Єгорова на Астрі.

На третьому місці команда з Новосілок – Ольга Бачваров на Майбасі та Євген Антропов на Вольфрамі – коло 31км.

Наступного року плануємо довшу подорож!

Реклама