2022 рік починався з грандіозних планів: міжнародні змагання, купа трейлів в цікавих країнах, будівництво і розширення інфраструктури клубу, але хтось вирішив за нас інакше. Над Бобрицею полетіли ракети. Сусідні клуби згоріли разом з кіньми, а ми евакуювали найцінніших – Дакоту, Кохану, Акварель та Болівію. Був момент, коли ми прощались з Клубом. Але дякуючи Богу та його ангелам ЗСУ, Київщину очистили від рашист

Провели в Arion Endurance Stables серію закритих клубних змагань з дистанційних пробігів. Три кваліфікаційні старти: CEN40, CEN80, CEN80. Три виклики. Три приводи зібратися разом і довести, що ми будемо робити справу, якою живемо, за будь-яких часів та обставин.

Так, коні, які пережили бойові дії та евакуацію, досить важко входили в тренінг. Потрібно було дуже виважено підходити до збільшення навантажень. Але коли коней тренує автор великої кількості книжок і публікацій з конярства @Віталій Скоцик, а кує майстер Петр Павленко, результат прогнозований: всі успішно подолали дистанції та пройшли ветеринарний контроль.

Дуже тішить, як виступили наші юні спортсмени на конях поні-класу! Боротьба йшла на секунди! Такого азартного фінішу та ПВК українські пробіги ще не бачили, адже дуже вже красивими були кубки від компанії Agsolco Ukraine 😉 Напишу завтра окремо, бо саме заради молоді ми розвиваємо цю дисципліну. І саме для того, щоб у нас були ці моменти справжнього життя, наразі працюють ЗСУ.

Вітаю всіх з успішним фінішем! Далі буде! Дякую суддям і ветеринарам, що змогли в ці складні часи повернутись до роботи.

Реклама