Культовий туристичний маршрут в Туреччині, must-have кожного мандрівника, стик цивілізацій та унікальні ландшафти! Зазвичай Лікійку йдуть пішки, а ми поїдемо верхи, адже так і швидше, і цікавіше!

Підіймаємось верхи до турецької Швейцарії – унікального плато Гедельме – це 1500м над рівнем моря, дорогою до вершини Тахтали (Олімпос). Їдемо зеленою долиною посеред кедрового лісу. Скачемо галопом крізь каньон Кудзере з крижаною небесно-блакитною водою. Фотографуємо квітучі пагорби та сніжні верхівки гір.

Відчуй себе середньовічним мандрівником: 4-5 годин в сідлі щодня, повна відповідальність за коня, їжа на вогнищі, гірські тракти і купа пригод!

23.03 – поїзд Київ-Варшава
24.03 – вилітаємо з Варшави на Анталію. Ночуємо в Кемері

25.03Кудзере – Гедельме
о 10.00 п’ємо каву на Ранчо і об 11.00 сідлаємо коней.
Неквапливо покидаємо селище і їдемо вгору, в Каньон Кудзере. Поїмо коней у Каньоні, а потім обідаємо перед основною частиною шляху. Це ще 2-2,5 години.
Після Кудзере дорога міняється на лісний тракт і ми нарощуємо темп, щоб встигнути дослідити руїни Візантійської фортеці, платанову рощу, якій 2500 років та зупинимось на ночівлю в 150річному будинку в селищі Гедельме, де нічого не змінилось. Як справжні мандрівники, ми спершу подбаємо про коней, а потім приготуємо собі вечерю на вогнищі.

26.03 – Гедельме – Оваджик
Відвідаємо природні печери Гедельме і поскачемо на плато Оваджик. Дорога жвава, темп інтенсивний, тому це займе у нас 1,5 години. Після ланчу залишаємо сідельні сумки в таборі і їдемо знімати класні відео, тому беріть екшн-камери! Хто вміє – випускає коней кар’єром, а хто не вміє – крокує і спостерігає.
Житимемо в гірській долині, яку називають “Турецька Швейцарія”. Вночі нас охоронятимуть 20 вівчарок та 100 овець, ми зануримось у автентичний побут пастухів в горах, приготуємо на вогнищі вечерю та скуштуємо справжні турецькі страви.

27.03 – Оведжик – Кудзере
Це найдовший маршрут верхи крізь кілька поселень та ліс. Приблизно 5 годин, плюс час на відпочинок. Дорога донизу, здебільшого спуски, тому багато і обережно крокуємо. На ранчо повертаємось орієнтовно о 17.00 і нас везуть в готель в Анталію.

28.03 – Анталія.
Наш виліт о 15.45, тому зранку ще погуляємо вздовж моря, подивимось старе місто та водоспад! Ще не туристичний сезон, тому насолодимось морськими стравами, порожніми вуличками та бюджетними цінами!
О 17:45 прилітаємо у Варшаву.

Що вдягати?
В Туреччині вже весна-весна! Вдень +20, вночі в горах ще може бути прохолодно, тому компактна зимова куртка в сідельній сумці не завадить!
Бриджі або стрейчеві джинси.
Дощовик, бо деякі ділянки їдемо крізь хмари!

Рівень їзди.
Галоп-2. Впевнені рись і галоп. Вміння чистити і сідлати. Коні там досвідчені і спокійні, впорається навіть дитина, але Їдемо довго та інтенсивно!

Вартість 600євро (тобто повна шара!)
– трансфер з аеропорта Анталії
– готель в Кемері зі сніданком
– оренда коней на три дня трейлу (чистимо, сідлаємо самі)
– їжа протягом трейлу
– трансфер в Анталію
– готель в Анталії зі сніданком
додатково оплачуєте:
– поїзд Київ-Варшава (близько 1000грн в один бік)
– авіа Варшава-Анталія-Варшава (7600грн туди й назад)

.

Реклама