Коні янголи-охоронці, які захищають наших дітей від соціальних небезпек сучасного світу!

Перемога – це не про кубки та медальки. Це результат наполегливої праці у манежі та на стайні, куди входять і вправи на корді, і години нудної рисі без стремен, і догляд за конем та його амуніцією. Змагання – це своєрідна перевірка знань і досвіду юного спортсмена, який за будь якої погоди їде на стайню, поки його однолітки грають на компі чи сидять в соц мережах. Адже спорт – це самодисципліна, сила волі, впевненість та послідовна робота.

Кінний спорт – спрямовує невгамовну дитячу енергію у русло послідовної здорової фізичної активності. Він гартує тіло та наповнює душу.

Доведено, що діти-вершники більш наполегливі та впевнені у собі у повсякденному житті. Вони вміють ставити мету, розраховувати зусилля та працювати на результат.

Наші юні вершники виступають на змаганнях з Дистанційних Кінних Пробігів, TREC та у кінноспортивному туризмі. Вони здобувають кубки на кінному орієнтуванні EquiRogaine та накопичують сотні кілометрів у різних трейлах.

Абонемент “Спорт” – наша найвигідніша пропозиція. Всього за 6000грн на місяць ваша дитина тренується 3-4 рази на тиждень і може нелімітовано проводити час на стайні.

Ми навчаємо доглядати за конем та безпечно з ним взаємодіяти! Працюємо за французькою системою “Галоп” та видаємо сертифікати!

Наша дитяча команда здобуває медалі на змаганнях з кінноспортивного туризму та пробігів!

Наш клуб регулярно проводить змагання для юних спортсменів, де вони можуть продемонструвати спритність та знання!