Вже чотири роки існує в Україні чудовий захід – Фестиваль кінноспортивного туризму EqiurandUA. Один раз на рік оголошується місце збору, до якого романтичні й сміливі мають доїхати верхи, попередньо проклавши маршрут на мапі. Перемагає команда, яка подолала найбільшу відстань у сідлі. Це справжня пригода – цікава, складна і досить небезпечна, враховуючи те, що вершник має перетинати річки, автошляхи та незнайомі місцини. 

Зіркою фестивалю EquirandUA 2018, що відбувся 15 вересня у с.Бобриця, стала восьмирічна Ліза Єгорова на своєму поні. Разом з групою дорослих вершників она подолала в сідлі дистанцію понад 130км щоб долучитися до свята кінноспортивного туризму і випробувати себе на витривалість! 

41946269_1536616126483641_7415943141775114240_n

Команда клубу “Ідилія” вирушила з села Лісовичі вранці 14 вересня і прибула в Бобрицю о 18.00 наступного дня, провівши ніч у наметах і подолавши 90км за два дні. Справжні туристи! Дорогою їм траплялись не лише мальовничі простори, але й досить важкі ділянки: асфальтні дороги з вантажівками, мости, непролазні хащі. Після фінішу Ліза відразу розсідлала й нагодувала свого маленького друга. “Було дуже важко, бо Поньчик не завжди мене слухався, але ми впорались!” – зауважила дівчинка. 

Батьки подарували Лізі Поньчика на сьомий день народження і з тих пір вона не лише тренується на ньому, але й доглядає: годує, чистить, сідлає самотужки. 

У фестивалі також брали участь дві місцеві команди: Endurance Horse Sport Club та Arion Endurance, які зустрілися на мальовничому Високому Березі річки Ірпінь. Щоб зробити маршрут цікавим, Оля Данилюк та Маша Макаревич відвідали Забір’я, Малютянку і Дзвінкове, влаштувавши кілька привалів, а Віталій Малько і Юлія Толпига включили збір у свій тренплан підготовки коней до міжнародого пробігу 160км.

Наступного дня відбулися змагання з ЕквітрейлРогейн, інтегрованої мультигонки, у якій можна брати участь верхи, на вело чи пішки. Мета – за три години знайти якомога більше відміток та сфотографуватися поряд з ними задля доказу. Кожна відмітка має свою “ціну”. Перемагає той, хто набрав найбільше балів. Дистанцію ставив досвічений майстер – Костянтин Борисов, наші спортсмени оцінили складність пошуку відміток!

Усього в Рогейні взяв участь 21 спортсмен віком від 7 до 43 років! У пішому командному заліку виграли Соболева Дарина і Зиньковська Анна, у кінному заліку Безверхий Ярослав на Ілісі, а у велосепедному – Антропов Михайло, який став переможцем в абсолюті. 

Кульмінацією фестивалю стала смачнюща рибна юшка від шеф-кухаря Ольги Папушняк, вручення призів від нашого партнера магазина Хеппі Хорс http://happyhorse.net.ua та нагороди ручної роботи від майстрині Олени Борисової. 

І саме головне: переможці фестивалю, команда клубу Ідилія, на другий день відправились додому так само верхи, сумарно пройшовши 180км верхи. Маленька Ліза – 130, оскільки їй треба було в школу на навчання.