Один раз на рік оголошується ЗБІР і кінні шукачі пригод починають готуватись: друкувати мапи, розробляти маршрут, тренувати коней. Ця подія зветься ЕКВІРАНДО, в соцмережах ми позначаємо її хештегом #equirandUA.

В основі лежить французький фестиваль кінного туризму Equirando. Маршрут у кожного свій: швидкість, кількість зупинок, наявність команди супроводу — на розсуд учасника. Єдиним критерієм є пройдена дистанція до точки збору.

Концепція події
Визначається місце й дата Фестивалю кінноспортивного туризму #eqiurandUA.
Учасники з різних куточків країни планують і розробляють власні унікальні маршрути, темп проходження дистанції, місця відпочинку тощо та розраховують час коли їм стартувати, щоб прибути в зазначений час в зазначене місце.


Фестиваль кінноспортивного туризму EquirandUA не є змаганням. Це подорож, метою якої є подолати певну відстань разом з конем, отримати естетичні враження від природніх ландшафтів та зустрітись з однодумцями. Проте, переможець тут є і визначається він за найдовшою пройденою дистанцією разом з конем (верхи, на бричці чи взагалі пішки з конем в поводу).

Концепцію запозичено з французького фестивалю Equirando, який проводиться що два роки та має на меті популяризацію ролі коня в сучасному світі.

Щоб ознайомитись з враженнями учасників, прочитайте запис блогу: Dromomania https://dromomania1.wordpress.com/2018/03/01/equirandua-2017/

Правила читайте ТУТ: EquirandUA

Група у Facebook, присвячена Фестивалю ТУТ Фестиваль кінноспортивного Туризму EquirandUA

Відео минулих фестивалів

Приєднуйтесь! Це круто!