Минулих вихідних наша команда (Віталій Скоцик і Леся Гордієнко) побувала на міжнародних змаганнях Cupa Shagya в Румунії і повернулась зі справжньою перемогою: п’яте призове місце на дистанції CEI1*100, адже в пробігах переможцем вважається кожен, хто фінішував та успішно пройшов ветеринарний контроль.

Кубок Шагія – надзвичайно атмосферний турнір, куди хочеться повертатись щороку. Еталонний рівень організації та технічного забезпечення роблять його одним з найкращих в Европі. Для нас, як для клубу, який також збирається скоро проводити міжнародні змагання з пробігів, цей турнір є цілісним прикладом як все має бути: планування і розміщення зон змагань, розміщення коней та команд, облаштування ветеринарного контролю, технічний супровід, розмітка маршрутів та забезпечення коней і спортсменів водою на дистанції, нагородна атрибутика та урочиста атмосфера. Це той рівень, на який хочеться орієнтуватись.

Дякуємо організатору змагань та власнику Club sp пану Віорелу Дабіжа за неймовірне свято кінного спорту, на яке ми приїжджаємо вже вдруге і будемо з радістю повертатись щороку. Натхнення і енергія, що пан Віорел вкладає в Кубок Шагія, надзвичайно мотивують і заряджають. Іноді здається, що наша планета обертається саме тому, що такі люди крутять її своїми кроками!

Дякуємо пану Ionut клубу Club Sportiv Ecvestru Decebal з Бакеу за наших спортивних партнерів – чистокровних арабів Ухайла та Загіру. Це відома в Румунії школа верхової їзди, яка займається міжнародними пробігами і у нас вже виникло кілька ідей щодо подальшої  співпраці, оскільки рівень підготовки та виїздки коней, на яких ми виступали, перевершив всі очікування. Їхати на Загірі було дуже легко: ідеальна робота спиною та баланс, повна слухняність та концентрація на роботі. Це свідчить про дуже високий професійний рівень тренерів клубу.

Дякую своєму юному напарнику по райду, Дані. Талановитий вершник, та ще й відомий актор, який знявся в головній ролі в історичному фільмі про WW2, був моїм пейсмейкером і прекрасним партнером всі 100км дистанції. 

Дякуємо компаніям BBcars та AGSOLCO Ukraine, які забезпечили клубну форму і транспорт для української команди. Ми їздили на автомобілі FAW Bestune T77. Дуже комфортний і надійний кросовер з потужним двигуном, на якому ми о 6 ранку виїхали з Києва, а о 9 вечора вже були в Бухаресті.

І особлива подяка нашому капітану команди Віталію Скоцику, який взяв на себе абсолютно всі функції: він був і водієм всі 30 годин дороги, і спортсменом, і помічником на змаганнях, і просто надійним другом, який підтримував нас з Женя протягом усієї поїздки.