Наша команда (Віталій Скоцик, Леся Гордієнко та Женя Шнайдрук) побувала на міжнародних змаганнях Cupa Shagya в Румунії і повернулась зі справжньою перемогою: п’яте призове місце на дистанції CEI1*100, адже в пробігах переможцем вважається кожен, хто фінішував та успішно пройшов ветеринарний контроль.

Кубок Шагія – надзвичайно атмосферний турнір, куди хочеться повертатись щороку. Еталонний рівень організації та технічного забезпечення роблять його одним з найкращих в Европі. Для нас, як для клубу, який також збирається скоро проводити міжнародні змагання з пробігів, цей турнір є цілісним прикладом як все має бути: планування і розміщення зон змагань, розміщення коней та команд, облаштування ветеринарного контролю, технічний супровід, розмітка маршрутів та забезпечення коней і спортсменів водою на дистанції, нагородна атрибутика та урочиста атмосфера. Це той рівень, на який хочеться орієнтуватись.

Дякуємо організатору змагань та власнику Club Sportiv Shagya пану Viorel Dabija за неймовірне свято кінного спорту, на яке ми приїжджаємо вже вдруге і будемо з радістю повертатись щороку. Натхнення і енергія, що пан Віорел вкладає в Кубок Шагія, надзвичайно мотивують і заряджають. Іноді здається, що наша планета обертається саме тому, що такі люди крутять її своїми кроками!

Дякуємо пану Balis Ionut клубу Club Sportiv Ecvestru Decebal з Бакеу за наших спортивних партнерів – чистокровних арабів Ухайла та Загіру. Це відома в Румунії школа верхової їзди, яка займається міжнародними пробігами і у нас вже виникло кілька ідей щодо подальшої співпраці, оскільки рівень підготовки та виїздки коней, на яких ми виступали, перевершив всі очікування. Їхати на Загірі було дуже легко: ідеальна робота спиною та баланс, повна слухняність та концентрація на роботі. Це свідчить про дуже високий професійний рівень тренерів клубу Mihalcea Valentin.

Дякую своєму юному напарнику по райду Даніелю Балішу. Талановитий вершник, та ще й відомий актор, який знявся в головній ролі в історичному фільмі про WW2, був моїм пейсмейкером і прекрасним партнером всі 100км дистанції.

Дякуємо компаніям Bigbugcars та Agsolco Ukraine, які забезпечили зручну і красиву клубну форму та транспорт для української команди. Ми їздили на автомобілі #FAWBestuneT77. Дуже комфортний і надійний кросовер з потужним двигуном, на якому о 6 ранку виїхали з Києва, а о 9 вечора вже були в Бухаресті.

І особлива подяка нашому капітану команди Віталій Скоцик, який взяв на себе абсолютно всі можливі й неможливі функції: він був і супер класним водієм всі 30 годин дороги, і спортсменом на дистанції CEI1*100, і помічником між фазами пробігу, і просто надійним другом, який підтримував нас з Женя Шнайдрук протягом усієї поїздки.

Готуємось до райду в Шаморині! Вже за місяць! 😉

Реклама